686LMB450M2BD
CAP ALUM 68UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
686LMB450M2BD
686LMB450M2BD Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 686LMB450M2BD, 68 µF kapasitansına ve 450 V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipine sahip olan bu bileşen, -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında güvenli şekilde kullanılabilir. 3000 saat ömür süresi (105°C'de) ve ±20% tolerans ile belirtilmiştir. 120 Hz'de 540 mA ripple current ve 10 kHz'de 793.8 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, motor kontrol devreleri ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. ESR değeri 120 Hz'de 6.09509 Ohm'dur.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 6.09509Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 793.8 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 540 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V