686LMB400M2BC
CAP ALUM 68UF 20% 400V SNAP
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
686LMB400M2BC
686LMB400M2BC Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 686LMB400M2BC, 68µF kapasitans ve 400V nominal voltajında alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile belirtilen kapasitans değerine sahip bu bileşen, genel amaçlı elektronik uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, snap-in montaj tipinde sunulan kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışmakta, 105°C'de 3000 saat ömür garantisine sahiptir. 120Hz'de 6.09509Ohm ESR değeri ile karakterize edilen bu kondansatör, 10kHz'de 779.1mA ve 120Hz'de 530mA ripple akım kapasitesiyle güç kaynakları, konvertörler ve filtreleme uygulamalarında kullanılabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 6.09509Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 779.1 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 530 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V