686KBM063MFH
CAP ALUM 68UF 20% 63V RADIAL
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
686KBM063MFH
686KBM063MFH Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 686KBM063MFH, 68 µF kapasitansa ve 63V nominal gerilim değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montajlı, through-hole tip kasa ile sunulan bu kondansatör, geniş sıcaklık aralığında (-40°C ile 105°C) çalışabilir. 105°C'de 7000 saatlik yaşam süresi ile belirtilen bu komponen, 2.1942 Ohm ESR değeri ve 300 mOhm impedans karakteristikleri ile endüstriyel ve tüketici uygulamalarında güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama amaçlı olarak kullanılır. ±20% tolerans ve 120 Hz'de 168 mA, 100 kHz'de 420 mA ripple akım kapasitesi ile tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 2.1942Ohm @ 120Hz
Impedance 300 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 420 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 168 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V