686CKH063M
CAP ALUM 68UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
686CKH063M
686CKH063M Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 686CKH063M, 68 µF kapasitansı ve 63V nominal gerilime sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj türüne uygun olan bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışmaya uygun olup, 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans aralığında ürün kalitesi sağlanır. 120 Hz'de 2.1942 Ohm ESR değerine ve 190 mA ripple akım özelliğine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve ses amplifikatörleri gibi endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarında kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 2.1942Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 190 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V