686BPA050M
CAP ALUM 68UF 20% 50V AXIAL
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
686BPA050M
686BPA050M Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 686BPA050M, 68 µF kapasitanslı axial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltaj ile çalışan bu bi-polar kondansatör, audio uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. -40°C ile +85°C arasında stabil çalışma aralığına sahip, 2000 saat lifetime garantisi ile 85°C'de tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere kolayca entegre edilebilen komponent, 120Hz'de 3.413Ohm ESR değerine ve ±20% toleransa sahiptir. 120Hz'de 260 mA, 50 kHz'de 408.2 mA ripple akım kapasitesi bulunmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Audio
Capacitance 68 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 3.413Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Active
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 408.2 mA @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 260 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V