686BPA016M
CAP ALUM 68UF 20% 16V AXIAL
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
686BPA016M
686BPA016M Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 686BPA016M, 68 µF kapasitans değerine sahip axial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal gerilim ile tasarlanmış bu bi-polar kondansatör, audio uygulamaları için kullanılmaktadır. Through-hole montaj türü ile PCB'lere direk entegrasyon sağlar. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında stabil performans sunar. 2000 saat ömür garantisi 85°C'de belirtilmiştir. ±20% tolerans ile üretilen ürün, 5.364Ohm ESR değeri ve düşük ripple akım özellikleri sayesinde ses frekansı filtrelemeleri ve güç kaynağı uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Audio
Capacitance 68 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 5.364Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Active
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 243.35 mA @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 155 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V