685KXM100M
CAP ALUM 6.8UF 20% 100V RADIAL
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
685KXM100M
685KXM100M Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 685KXM100M, 6.8 µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal voltajda çalışan bu bileşen, -55°C ile 105°C arasında sıcaklık aralığında güvenilir performans sunar. 105°C'de 2000 saat ömür süresi ile tasarlanmıştır. 24.38Ohm ESR değeri ve 5.4 Ohm impedansı ile genel amaçlı uygulamalarda, ses işleme devreleri, güç kaynakları ve filtre uygulamalarında kullanılır. Radial, can tipi kasa ile through-hole montaj destekler. ±20% toleransı ile uygun fiyatlı çözüm sunmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 6.8 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 24.38Ohm @ 120Hz
Impedance 5.4 Ohms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 34 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V