678D827M063FV5D
CAP ALUM 820UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
678D827M063FV5D
678D827M063FV5D Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 678D827M063FV5D alüminyum elektrolitik kondansatördür. 820 µF kapasitanslı, 63V rated voltage ve ±20% toleranslı bu bileşen, radial lead through-hole montaj tipine sahiptir. -55°C ile +105°C arasında çalışabilen ve 105°C'de 4000 saat ömür garantisine sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme, dekouplaj ve enerji depolamada kullanılır. Polar yapısı nedeniyle kutuplu devre bağlantıları gerektiren uygulamalara uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V