678D337M063EK4O
CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
678D337M063EK4O
678D337M063EK4O Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 678D337M063EK4O, 330 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, Can paket tipinde sunulan bu polar kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 4000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile sunulan komponent, güç kaynakları, filtreleme devreleri, zaman sabitleme uygulamaları ve genel sinyal işleme devrelerinde yaygın olarak kullanılır. Through-hole montaj türü, PCB tasarımı ve onarım uygulamalarında kolaylık sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V