678D337M040DM4D
CAP ALUM 330UF 20% 40V RADIAL
Seri / Aile Numarası
678D337M040DM4D
678D337M040DM4D Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 678D337M040DM4D, 330 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 40V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenebilir. ±20% tolerans ve 200mOhm ESR değerleri sahip bu kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir. 100 kHz'de 930 mA ve 120 Hz'de 651 mA ripple current kapasitesi sayesinde, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir. Radial can paketlemesi kompakt tasarımlar için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 200mOhm @ 20Hz
Impedance 70 mOhms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 930 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 651 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 40 V