678D337M020CG4D
CAP ALUM 330UF 20% 20V RADIAL
Seri / Aile Numarası
678D337M020CG4D
678D337M020CG4D Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 678D337M020CG4D, 330µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 20V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. Radial montaj tipinde, Through Hole teknolojisine sahiptir. -55°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 3000 saat ömür süresine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. 100 kHz'de 610 mA ve 120 Hz'de 427 mA ripple akım kapasitesine sahip olup, 270 mOhm ESR ve 98 mOhms impedans değerlerine sahiptir. Güç kaynakları, ses sistemleri, DC-DC dönüştürücüler ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 270mOhm @ 20Hz
Impedance 98 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 610 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 427 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 20 V