678D228M020ER5D
CAP ALUM 2200UF 20% 20V RADIAL
Seri / Aile Numarası
678D228M020ER
678D228M020ER5D Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 678D228M020ER5D, 2200µF kapasitansı ve 20V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için tasarlanmış bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve depolama devrelerinde kullanılır. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına ve 4000 saatlik ömür garantisine (105°C'de) sahiptir. ±20% tolerans ile 77mOhm ESR değerine ve 1.8A ripple akım kapasitesine (100 kHz) sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 77mOhm @ 20Hz
Impedance 34 mOhms
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.8 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.26 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 20 V