678D108M050FV3D
CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
678D108M050FV3D
678D108M050FV3D Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 678D108M050FV3D, 1000µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Through hole montajı için tasarlanmış radyal konfigürasyonunda sunulan bu kondansatör, -55°C ile 105°C arası sıcaklık aralığında çalışabilir. 105°C'de 4000 saat yaşam süresi garantilidir. 77mOhm ESR değeri ile 100kHz'de 2.15A ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile belirtilen elektrolitik kapasitörler, güç kaynağı filtreleme, timing devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 77mOhm @ 20Hz
Impedance 32 mOhms
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.15 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.505 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V