678D108M016EK5D
CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
678D108M016EK5D
678D108M016EK5D Hakkında
Vishay / Sprague tarafından üretilen 678D108M016EK5D, 1000µF kapasitans değerine sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltaj ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri, DC-DC dönüştürücüler ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılan bir bileşendir. Through hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenmektedir. ±20% tolerans, -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında ve 105°C'de 4000 saat ömür süresi sunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V