678D108M010DM3D
CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
678D108M010DM3D
678D108M010DM3D Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 678D108M010DM3D, 1000µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial through-hole montaj türüne sahip olan bu kondansatör, -55°C ile +105°C arasında çalışabilir. 120 mOhm ESR değeri ve 61 mOhms impedansı ile düşük frekans (120 Hz'de 686 mA) ve yüksek frekans (100 kHz'de 980 mA) ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans aralığı ile sağlanan bu kondansatör, güç kaynakları, ses sistemleri ve genel filtrelem uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 120mOhm @ 20Hz
Impedance 61 mOhms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 980 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 686 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V