678D107M040CD3DE3
CAP ALUM 100UF 20% 40V RADIAL
Seri / Aile Numarası
678D107M040CD3DE
678D107M040CD3DE3 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 678D107M040CD3DE3, 100µF kapasiteli, 40V nominal gerilim değerine sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipine uygun olan bu komponent, -55°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığında 3000 saat yaşam süresi garanti etmektedir. 580mOhm ESR değeri ve ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses devrelerinde ve filtreleme işlemlerinde kullanılmaktadır. 100kHz'de 380mA ripple akım kapasitesi sayesinde yüksek frekanslı uygulamalara da uyumludur. RoHS ve standart alüminyum kondansatör standartlarına uygun bir komponenttir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 580mOhm @ 20Hz
Impedance 165 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 380 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 266 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 40 V