678D107M025CC3D
CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL
Üretici
Vishay / Sprague
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
678D107M025CC3D
678D107M025CC3D Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 678D107M025CC3D, 100 µF kapasitansı ve 25V nominal gerilimdeki radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% toleranslı olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılan through-hole montajlı bir kondansatörü temsil eder. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 3000 saatlik ömrü destekler. 100 kHz'de 320 mA ripple akım kapasitesine ve 700 mOhm ESR değerine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri, timing uygulamaları ve genel elektronik şebekelerde filtreleme ve depolama amaçlı olarak uygulanır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 700mOhm @ 20Hz
Impedance 250 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 320 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 224 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V