672D827F040FV3C
CAP ALUM 820UF 40V RADIAL
Seri / Aile Numarası
672D827F040FV3C
672D827F040FV3C Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 672D827F040FV3C, 820 µF kapasitesi ve 40 V nominal voltajında bir radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimleme yoluyla bağlanır. -55°C ile +105°C arasında güvenli şekilde çalışan bu kondansatör, genel amaçlı elektronik uygulamalarda kullanılır. Gücü düzenleme devrelerine, ses sistemlerine, güç kaynakları filtrelerine ve analog sinyal işleme devrelerine uygundur. Polarlı yapısı nedecek doğru polariteyle bağlanması gereklidir. Radial, can paket tasarımı kompakt PCB tasarımlarında değerlendirilir.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 40 V