672D686H060DM5D
CAP ALUM 68UF 60V RADIAL
Seri / Aile Numarası
672D686H
672D686H060DM5D Hakkında
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Voltage - Rated 60 V