672D477H015DT5J
CAP ALUM 470UF 15V RADIAL
Üretici
Vishay / Sprague
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
672D477H015DT5J
672D477H015DT5J Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 672D477H015DT5J, 470 µF kapasitans değerine sahip 15V rated radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through Hole montaj tipine uygun olan bu komponentin işletme sıcaklık aralığı -55°C ile 105°C arasındadır. Polar yapıdaki kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak için tasarlanmıştır. Radial Can paket formatında gelen bu komponenti, güç kaynakları, audio amplifikatörleri, endüstriyel kontrol sistemleri ve diğer analog devreler gibi uygulamalarda bulabilirsiniz. Aktif ürün statüsü ile tedarik edilmektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Voltage - Rated 15 V