672D476H200FV5C
CAP ALUM 47UF 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
672D476H200FV5C
672D476H200FV5C Hakkında
Vishay/Sprague tarafından üretilen 672D476H200FV5C, 47 µF kapasitans değerine ve 200V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipi kasa ile Through Hole montaj özelliğine sahiptir. -55°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklık aralığında kullanılabilir. Kutuplu (polar) yapısı nedeniyle doğru polaritesi ile bağlanması gerekir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve analog devreler gibi alanlarda yaygın olarak kullanılan endüstriyel kalitede bir kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Voltage - Rated 200 V