672D476H040CD5CE3
CAP ALUM 47UF 40V RADIAL
Seri / Aile Numarası
672D476H040CD5CE3
672D476H040CD5CE3 Hakkında
Vishay/Sprague tarafından üretilen 672D476H040CD5CE3, 47 µF kapasitans değerine ve 40 V rated voltage özelliğine sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipine uygun olan bu bileşen, -55°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. Polar yapısıyla genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri, ışık ve motor kontrol devreleri gibi AC/DC dönüşüm ve filtre uygulamalarında tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Voltage - Rated 40 V