672D476F025CC5D
CAP ALUM 47UF 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
672D476F025CC5D
672D476F025CC5D Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 47µF kapasitanslı, 25V nominal gerilim değerine sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipine uygun olan bu bileşen, -55°C ile +105°C arasında çalışabilir. ESR değeri 120Hz'de 2.35Ohm, 100kHz'deki ripple akımı 400mA'dir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. Polar yapısı nedeni ile kutupluluğu dikkate alınarak devre tasarımında yerleştirilmelidir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 2.35Ohm @ 120Hz
Impedance 850 mOhms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 400 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 280 mA @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 25 V