672D475H100CC5C
CAP ALUM 4.7UF 100V RADIAL
Üretici
Vishay / Sprague
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
672D475H100CC5C
672D475H100CC5C Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 672D475H100CC5C, 4.7 µF kapasitanslı, 100 V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can paketlemesi ile through-hole montajına uygun olan bu polar kondansatör, -55°C ile +105°C arasındaki geniş işletme sıcaklık aralığında çalışabilir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses devreleri, zaman kontrol devreleri ve filtre uygulamalarında kullanılır. Active part status ile mevcut tedarik ağında bulunmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Voltage - Rated 100 V