672D396H150ET5C
CAP ALUM 39UF 150V RADIAL
Seri / Aile Numarası
672D396H150ET5C
672D396H150ET5C Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 672D396H150ET5C, 39 µF kapasitansa ve 150 V nominal voltaj değerine sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı ile PCB üzerine kalıcı montaj için tasarlanmıştır. -55°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklık aralığına sahip olan bu polar kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Metal kutu paketi ile sağlam yapısı ve aktif ürün statüsü ile destek sağlanmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 39 µF
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Voltage - Rated 150 V