672D337H025DT5J
CAP ALUM 330UF 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
672D337H025DT5J
672D337H025DT5J Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 672D337H025DT5J, 330 µF kapasitanslı 25V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj türüne sahip bu kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. Polar yapısı nedeniyle doğru kutuplandırma ile devreye entegre edilmelidir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, sinyal işleme devreleri ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılan bu komponentin aktif üretim statüsü bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Voltage - Rated 25 V