672D337H020DM5J
CAP ALUM 330UF 20V RADIAL
Seri / Aile Numarası
672D337H020DM5J
672D337H020DM5J Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 672D337H020DM5J, 330 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 20V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, can tipi kasa ile through-hole montajına uygun olan bu polar kondansatör, -55°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme, time-constant ve energy storage uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Voltage - Rated 20 V