672D336H100DM5J
CAP ALUM 33UF 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
672D336H100DM5J
672D336H100DM5J Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 672D336H100DM5J, 33 µF kapasitansı ve 100 V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipi ile radial can paketinde sunulan bu bileşen, -55°C ile 105°C arasında güvenli çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. Polar yapısı nedeniyle doğru yönde bağlanması gerekir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreler ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Voltage - Rated 100 V