672D336H100DM5C
CAP ALUM 33UF 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
672D336H100DM5C
672D336H100DM5C Hakkında
Vishay Sprague 672D336H100DM5C, 33 µF kapasitanslı, 100V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can paket tipinde tasarlanmış through-hole montajı için uygundur. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında güvenli işlem sağlar. Polar yapısı nedeniyle doğru kutuplama ile devreye entegre edilmelidir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel kontrolörler gibi geniş yelpazede kullanılır. Aktif ürün statüsüyle tedarik edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Voltage - Rated 100 V