672D336H100DM3C
CAP ALUM 33UF 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
672D336H100DM3C
672D336H100DM3C Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 672D336H100DM3C, 33 µF kapasitans ve 100V rated voltage'a sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj türü ile PCB'ye direkt lehimleme yapılabilir. -55°C ile 105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir performans sunar. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, ses devreler ve filtreley devrelerde kullanılan bu polar kondansatör, radial can kasa tipinde sunulmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Voltage - Rated 100 V