672D277F040DT2D
CAP ALUM 270UF 40V RADIAL
Seri / Aile Numarası
672D277F040DT2D
672D277F040DT2D Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 672D277F040DT2D, 270 µF kapasitansına ve 40V nominal gerilime sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj türü ile PCB'lere doğrudan entegre edilebilir. -55°C ile 105°C arasında çalışan bu kondansatör, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, bilgisayar anakartları ve endüstriyel kontrol devrelerinde yaygın olarak kullanılır. Polar yapısından dolayı doğru polaritelendirme gerekir. ±10/-50% tolerans aralığında üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 40 V