672D226H150DT5C
CAP ALUM 22UF 150V RADIAL
Seri / Aile Numarası
672D226H150DT5C
672D226H150DT5C Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 672D226H150DT5C, 22 µF kapasitansı ve 150 V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can paketleme ile through hole montajı için tasarlanmıştır. -55°C ile 105°C arasında çalışabilen bu polar kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, sinyal filtreleme, enerji depolama ve EMI suppression gibi işlevlerde kullanılır. Aktif durumda olan bu komponent, endüstriyel, tüketici ve telekomünikasyon elektroniğinde yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Voltage - Rated 150 V