672D226F150DT5D
CAP ALUM 22UF 150V RADIAL
Seri / Aile Numarası
672D226F150DT5D
672D226F150DT5D Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 672D226F150DT5D, 22 µF kapasitans değerine ve 150V nominal gerilime sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenebilir. -55°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreleri, zamanlamalar ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. Polar yapısı nedeniyle doğru kutuplandırma gerektirir. -10%, +50% tolerans değerine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 150 V