672D226F100CD2D
CAP ALUM 22UF 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
672D226F100CD2D
672D226F100CD2D Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 672D226F100CD2D, 22 µF kapasitanslı ve 100 V rated voltajında radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montajı ile PCB'lere doğrudan lehimleme yoluyla monte edilir. -55°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, polarize yapısı nedeniyle yönlü olarak bağlanmalıdır. -10%, +50% toleranstaki kapasitans değeri genel amaçlı elektronik devreler, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtreleme uygulamalarında kullanılır. Radial, can tipi gövde tasarımı kompakt yer kullanımı sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 100 V