672D226F060CG5D
CAP ALUM 22UF 60V RADIAL
Seri / Aile Numarası
672D226F060CG5D
672D226F060CG5D Hakkında
Vishay/Sprague tarafından üretilen 672D226F060CG5D, 22 µF kapasitanslı ve 60V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through Hole montaj tipi ile PCB'ye direk monte edilebilir. -55°C ile 105°C arasında çalışmaya uygun olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynağı filtreleme, sinyal dekuplaj ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. 4.6Ohm ESR değeri ve 400 mA ripple current (100 kHz) özelliği ile analog ve dijital devreler başta olmak üzere çeşitli endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarına uyundur.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 4.6Ohm @ 120Hz
Impedance 1 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 400 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 280 mA @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 60 V