672D157F6R3CD5D
CAP ALUM 150UF 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
672D157F
672D157F6R3CD5D Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 672D157F6R3CD5D, 150 µF kapasitansına ve 6.3 V rated voltajına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through Hole montajı ile PCB'lere doğrudan lehimlenebilen bu bileşen, -55°C ile 105°C arasında çalışır. 1.1Ohm ESR değeri ve 500 mA ripple akımı (100 kHz) özellikleriyle genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, sinyal filtreleme ve zamanlamada kullanılır. Polar yapısı nedeniyle kutuplu bağlantı gerektirmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.1Ohm @ 120Hz
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 500 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 350 mA @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 6.3 V