672D156F200DT4D
CAP ALUM 15UF 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
672D156F200DT4D
672D156F200DT4D Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 672D156F200DT4D, 15 µF kapasitansı ve 200 V nominal voltajı olan radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı ile PCB'lere direkt entegre edilir. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. ESR değeri 120 Hz'de 7 Ohm olup, 100 kHz'de 760 mA ripple akım kapasitesi vardır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. ±50% toleransı ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 15 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 7Ohm @ 120Hz
Impedance 550 mOhms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 760 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 266 mA @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 200 V