672D147H075ET5C
CAP ALUM 140UF 75V RADIAL
Seri / Aile Numarası
672D147H075ET5C
672D147H075ET5C Hakkında
Vishay/Sprague tarafından üretilen 672D147H075ET5C, 140 µF kapasitans ve 75 V nominal voltajda çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipi kasa ile through hole montaj için tasarlanmıştır. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklık aralığında kullanılabilir. Polar yapısına sahip bu kondansatör, güç kaynakları, filtre devreleri, coupling ve decoupling uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Aktif parça statüsündedir ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 140 µF
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Voltage - Rated 75 V