672D126H060CC5C
CAP ALUM 12UF 60V RADIAL
Seri / Aile Numarası
672D126H060CC5C
672D126H060CC5C Hakkında
Applications General Purpose
Capacitance 12 µF
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Voltage - Rated 60 V