672D107H050DT5C
CAP ALUM 100UF 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
672D107H050DT5C
672D107H050DT5C Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 672D107H050DT5C, 100µF kapasitansına ve 50V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, through-hole montaj tipi ile PCB'ye dikey yerleştirilir. -55°C ile +105°C arasında çalışan bu polar kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, sinyal filtreleme, zaman geciktirme ve enerji depolama devrelerinde kullanılır. Can tipi kasa içinde paketlenmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Voltage - Rated 50 V