672D107F100DT4D
CAP ALUM 100UF 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
672D107F100DT4D
672D107F100DT4D Hakkında
Vishay / Sprague tarafından üretilen 672D107F100DT4D, 100 µF kapasitans ve 100 V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can paket tipi ile through-hole montaj için tasarlanmıştır. -55°C ile +105°C işletme sıcaklık aralığında çalışır. ±10%, +50% tolerans ile üretilmiştir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme devreler ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. Polar yapısı nedeniyle doğru kutupluluğunun sağlanması gerekir. Active durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 100 V