672D106F100CD4D
CAP ALUM 10UF 100V RADIAL
Üretici
Vishay / Sprague
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
672D106F100CD4D
672D106F100CD4D Hakkında
Vishay Sprague üretimi 672D106F100CD4D, 10 µF kapasitanslı, 100V rated voltage ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montaj tipinde, through-hole bağlantı yöntemi kullanır. -55°C ile +105°C arasında güvenli çalışma sağlar. ESR değeri 10Ohm @ 120Hz, impedansi 1.8 Ohms'dur. 260 mA @ 100 kHz yüksek frekans ve 143 mA @ 120 Hz düşük frekans ripple akımı taşıyabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işlemede kullanılır. Toleransı -10%, +50% aralığındadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 10Ohm @ 120Hz
Impedance 1.8 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 260 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 143 mA @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 100 V