66CNQ200SM
DIODE SCHOTTKY 200V 30A PRM3-SM
Paket/Kılıf
PRM3-SM
Seri / Aile Numarası
66CNQ200SM
66CNQ200SM Hakkında
66CNQ200SM, SMC Diode Solutions tarafından üretilen Common Cathode konfigürasyonlu Schottky diyot çiftidir. 200V DC ters voltaj rating'ine sahip bu diyot, 30A ortalama doğrultma akımı kapasitesine ve 920mV forward voltaj düşümüne (30A'de) sahiptir. Fast recovery özelliği ile 500ns'nin altında switching hızına sahiptir. -55°C ile 175°C arasında çalışabilir. Through Hole montaj tipi ile tasarlanmış olup, PRM3-SM paket standardını kullanır. Güç kaynakları, invertörler ve AC/DC dönüştürücü devrelerde sıkça kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 30A
Current - Reverse Leakage @ Vr 1.5 mA @ 200 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case PRM3-SM
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package PRM3-SM
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 920 mV @ 30 A