66AK2H12DAAWA2
66AK2H12DAAWA2
Seri / Aile Numarası
66AK2H12
66AK2H12DAAWA2 Hakkında
Texas Instruments 66AK2H12DAAWA2, DSP ve ARM mimarisi birleştiren gömülü sinyal işlemci bileşenidir. 1.2GHz saat hızı ve 12.75MB on-chip RAM'e sahip olup, yüksek veri işleme kapasitesi sağlar. Ethernet, USB 3.0, Serial RapidIO, SPI, I²C, UART/USART ve DMA gibi çeşitli iletişim arayüzleri ile donatılmıştır. 384kB ROM ve -40°C ile +100°C arasında çalışma sıcaklığı desteği sunar. 1517-FCBGA 40x40 SMD pakette sunulan bu bileşen, telekomünikasyon, endüstriyel kontrol, veri işleme ve DSP tabanlı uygulamalarda kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Clock Rate 1.2GHz
On-Chip RAM 12.75MB
Operating Temperature -40°C ~ 100°C (TC)
Package / Case 1517-BBGA, FCBGA
Part Status Active
Voltage - Core Variable
Voltage - I/O 0.85V, 1.0V, 1.35V, 1.5V, 1.8V, 3.3V