63ZLJ560MGC16X20
CAP ALUM 560UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
63ZLJ560MGC
63ZLJ560MGC16X20 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 63ZLJ560MGC16X20, 560µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaktadır. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimleme yapılabilir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 10.000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile üretilen komponentin 32 mOhms empedansı ve düşük ripple akımı değerleri (100 kHz'de 2.38A, 120 Hz'de 1.309A) gücü yönetim, filtrele ve enerji depolama uygulamalarında stabilite sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Impedance 32 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.38 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.309 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V