63ZLJ180M10X16
CAP ALUM 180UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
63ZLJ180M
63ZLJ180M10X16 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 63ZLJ180M10X16, 180 µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal gerilime sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipine uygun olup, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 10000 saatlik ömür ömrü vardır. 76 mOhms impedansa sahip olan bileşen, 100 kHz'de 1.2 A ve 120 Hz'de 600 mA ripple akımı toleransı ile güç kaynakları, filtre devreleri ve enerjilendirme uygulamalarında tercih edilir. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Impedance 76 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.2 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 600 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V