6.3ZL820MEFC8X16
CAP ALUM 820UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
6.3ZL820MEFC8X16
6.3ZL820MEFC8X16 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 6.3ZL820MEFC8X16, 820 µF kapasitansı ve 6.3V nominal gerilimi ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through Hole montaj türü ile PCB'lere doğrudan lehimleme yapılabilir. ±20% tolerans ve 56 mOhms impedans değerine sahip olan komponent, -40°C ile 105°C arasında çalışabilen ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisine sahiptir. 120 Hz'de 597 mA ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Filtre, decoupling, energy storage ve genel sinyal işleme devrelerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
Impedance 56 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 597 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V