63ZL680MEFC18X20
CAP ALUM 680UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
63ZL680MEFC
63ZL680MEFC18X20 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 63ZL680MEFC18X20, 680 µF kapasitanslı 63V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj tipiyle PCB'lere direkt lehimlenir. ±20% toleransa sahip bu kondansatör, -40°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisi verir. 120 Hz'de 1.348 A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri, DC-DC converterleri ve genel amaçlı filtreleme uygulamalarında kullanılır. 38 mOhms impedans değeri ile hızlı transient response sağlar. Polar yapısı nedeni ile doğru kutuplama gerektirir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Impedance 38 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.348 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V