6.3ZA220MEFC6.3X11
CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
6.3ZA220MEFC
6.3ZA220MEFC6.3X11 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 220µF kapasitanslı, 6.3V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipinde through-hole montajı destekleyen bu komponen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 77 mOhm impedans değerleri ile -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sağlar. Yüksek frekans (100 kHz) ripple akımı 670 mA, düşük frekans (120 Hz) ripple akımı 254.6 mA'dir. Güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyali yatıştırma uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Impedance 77 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 670 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 254.6 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V