63YXM22MEFR6.3X11
CAP ALUM 22UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
63YXM22MEFR
63YXM22MEFR6.3X11 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 63YXM22MEFR6.3X11, 22 µF kapasitanslı, 63 V nominal gerilim için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj türüne sahip bu komponen, -40°C ile +105°C sıcaklık aralığında güvenilir çalışma sağlamaktadır. 10000 saat ömür garantisi (105°C'de) ile genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme ve stabilizasyon devrelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. ±20% kapasitans toleransı, 170 mA yüksek frekans ripple akımı (100 kHz) ve 93.5 mA düşük frekans ripple akımı (120 Hz) özellikleri ile elektriksel istikrarı sağlayıcı uygulamalar için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 170 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 93.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V